Reference

Markéta Procházková

Markéta Procházková

herečka, zpěvačka

Máte rádi svoji přirozenost? Vážíte si svých intimních chvil a chcete na ně mít krásnou památku? Honza toto umí zachytit. Focení s ním pro mě osobně bylo vždy příjemné a výsledek mě pokaždé nadchl. Děkuji, Honzíku!

Hana Kosová

Hana Kosová

zakladatelka Budupomáhat.cz

S Honzou se neznám moc dlouho, ale za dva roky jsme společně stihli vytvořit víc užitečného, než jsem čekala. Honza jde do každého projektu naplno s tvůrčím přístupem a vlastní invencí. A pomůže se vším, co projekt provází. Radostná spolupráce, za níž moc děkuji.

Štěpánka Fingerhutová

Štěpánka Fingerhutová

herečka

S Honzou jsem fotila už několikrát, nápad vymýšlíme společně a focení je přátelské a milé. Důkazem toho, že jemu i jeho práci věřím je, že když jsem hledala fotografa, který nafotí mojí maminku, byl jasnou volbou. Věděla jsem, že jí posílám k fotografovi, který jí zachytí takovou, jaká je a že si focení s ním užije, tak jako já!

Aleš Surma

Aleš Surma

herec

Honzu znám od malička a to jsem ještě nevěděl, že je v něm skrytý talent a potenciál. Uběhlo pár let a já si všímám fotek, které Honza začal produkovat na sociální sítě. Požádal jsem ho o focení a byl jsem mile překvapen. Honza je profík, který má nápady a rozhodně ho budu doporučovat druhým. Nečekejte a napište mu.

Markéta Peggy Marvanová

Markéta Peggy Marvanová

cestovatelka

Skoro celé focení jsme si povídali o charitativních projektech a bylo to velmi sympatické. Fotky se ke mně dostaly ještě tentýž den a příjemně mě překvapily. Rozhodně doporučuji. 

Simona Šimková

Simona Šimková

reportérka

Co fotka, to perla. S přístupem Honzy má rázem každá dívka/žena možnost cítit se jako modelka, a to není vůbec špatné! Nejenom výsledné fotky, ale i samotné focení a přístup – úžasné a na jedničku. Takže nejenom, že si člověk ze setkání odnese krásné snímky – až neuvěřitelné, ale je to i příjemné setkání s milým člověkem.

Markéta Rozhonová

Markéta Rozhonová

Focení s Honzou je vždy příjemný zážitek! Díky jeho fotoaparátu se můžete na čas stát kýmkoliv a cítit se u toho bezvadně. Kromě krásných fotek máte jako bonus skvěle strávený čas a bezva popovídání si. Určitě ho vřele doporučuji každému, kdo chce krásné fotky, které mají ducha!

Martina Ptáčková

Martina Ptáčková

Kickboxerka

S Honzou je vždy radost fotit. Oceňuji jeho milý a profesionální přístup, originální nápady a flexibilitu. Člověk se vždy cítí příjemně a na focení se moc těší. Vřele všem doporučuji!

Martina Černá

Martina Černá

Honza je moc šikovný, milý a ochotný fotograf se super nápady! Už jsme spolu fotili čtyřikrát. V zimě jako bonus dostanete dokonce teplý čajík. Už jsme spolu fotili čtyřikrát.

Tereza Kuzmová

Tereza Kuzmová

Jaké bylo focení s Honzou? Pohodové, profesionální a přátelské. Výsledné fotografie navíc vždy dopadly na jedničku, takže mohu spolupráci s ním jedině doporučit. Velké díky!

Eva Blahůtová

Eva Blahůtová

Focení s Honzou je naprosto pohodové a uvolněné. V klidu poradí, jak se tvářit, jak si stoupnout, na nic ale netlačí. Je profesionálem na svém místě a výsledné fotografie jsou naprosto úžasné a díky ním se cítím opravdu krásná

Petr Dopita

Petr Dopita

Zpěvák

Ahoj Honzo! Děláš skvělé fotky. Máš cit pro zachycení nálady, pro výběr prostředí a vytváříš dobrou atmosféru. Rád bych si někdy focení s Tebou zopakoval. 

Honza Tenkrát

Honza Tenkrát

zpěvák

Focení s Honzou byla absolutní pohoda. Ačkoli jsme se před tím neznali, všechno probíhalo na přátelské úrovni a prvotní stud šel rázem stranou. Má cit pro detail, ví, co dělá, co chce a jeho fotky jsou prostě poctivý a skvělý.

Věrka Vodičková

Věrka Vodičková

herečka

Pokud patříte k lidem, pro které je focení synonymem nervozity a stresu, vězte, že s Honzou vás nic takového nečeká. Jeho neuvěřitelně lidský přístup se smyslem pro humor a především originální nápady, které předvedl v každém svém projektu, jsou fantastické. A to doslova. Z každého z nás se díky němu muže stát nejen nadpřirozená bytost, ale dokáže niterně zachytit i vnitřní krásu každého z nás, což dokazuje ve svých portrétech. Jsem ráda, že jsem mohla stát před jeho objektivem a připadat si výjimečně.

Henrieta Hornáčková

Henrieta Hornáčková

herečka

Honza Kvarda mě nejdřív oslovil do svého fantasy projektu a od té doby (cca 3 roky) spolu pravidelně spolupracujeme. Je milý, příjemný, při focení vládne pohodová atmosféra a hází neuvěřitelné vtípky. Dokážu se pak patřičně uvolnit, což je pro focení žádoucí. Je s ním skvělá a přesná domluva a s výsledkem jsem vždy maximálně spokojená.

Kontakt

V případě zájmu o spolupráci mě neváhejte kontaktovat. Informace o ceně fotografování naleznete v Ceníku.

+420 725 269 232

kvarda.art@seznam.cz