Charitativní projekt Princezny pomáhají

Už teď plánuji další charitativní akci, tentokrát v pohádkovém duchu. Svými fotografiemi letos podpořím organizaci Pink Bubble. Předvánoční setkání a slavnostní zakončení projektu je plánováno na 4. 12. 2019 (od 17:00). Setkáme se v příjemném prostředí myhive lobby, Pankrác House (Lomnického 1705/9, 140 00 Praha 4-Nusle). V tomto projektu jsem se zaměřil výhradně na mladé ženské umělkyně. Na projektu dělá modní návrhářka Monika Srovnalová, která se živí především tvorbou svatebních šatů na zakázku. Pro projekt „Princezny pomáhají“ ručně vyrábí nádherné šaty na míru. 

Každá žena se na chvilku ráda stane princeznou. Jak se budou v šatech od Moniky Srovnalové cítit mladé herečky, zpěvačky a tanečnice, které se stanou hlavními tvářemi projektu? Věřím, že výjimečně. Fotkami ze zákulisí focení budeme postupně nové tváře projektu odkrývat.

4. 12. 2019 si můžete fotografie pořídit a pomoct tak mladým lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění.

Můžete se těšit na:

  • Představení a prodej fotografií, které pomáhají
  • Ukázku šatů
  • Hudební vystoupení

Už teď si můžete na akci 4. 12. rezervovat židli. Budeme rádi za projevený zájem. 

Projevit zájem o akci „Princezny pomáhají“ můžete už teď.

8 + 10 =

Portréty pro Alenky 

Každý rok realizuji několik charitativních projektů. Snažím se o to, aby mé fotografie měly přesah z roviny umělecké  do oblasti lidské, vzájemných vztahů, empatie a pomoci druhým. V roce 2018 jsem například zorganizoval vernisáž výstavy černobílých portrétů známých osobností a následně jejich dražbu, z níž výtěžek byl věnován sdružení ALEN – sdružení žen, z.s. 6. září 2018 se v Týnské literární kavárně vybralo 60 000 korun pro ženy s rakovinou prsu.

Spolupráce s Budupomáhat.cz 

Spolupráce

Kontakt

V případě zájmu o spolupráci mě neváhejte kontaktovat. Informace o ceně fotografování naleznete v Ceníku.

+420 725 269 232

kvarda.art@seznam.cz